Nasze kompetencje,

Twoje bezpieczeństwo

Księgowość

dla wymagających

 

Sprawdź ofertę

W cenie usługi m.in.:

  • panel Klienta
  • program do fakturowania
  • dostęp do Twoich dokumentów 24/7

Wirtualne biuro

dla Twojej firmy

od 49 zł/m-c

 

Sprawdź ofertę

Księgowość ONLINE

Obsługujemy Klientów z całej Polski

Za pośrednictwe Panelu Klienta:

  • wyślesz do nas dokumenty księgowe
  • otrzymasz wyniki i raporty
  • otrzymasz wsparcie księgowe

 

 

Zapraszamy do kontaktu


tel. 22 646 46 40


(dogodna lokalizacja)

 

 

Aktualności

Zalety i wady spółki z o.o. JDG czy spółka z o.o. Firma bez ZUS.

Nie wiesz w jakie formie prowadzić działalność gospodarczą. Spółka z o.o. czy JDG. Jakie są zalety i wady spółki z o.o. Czy możesz nie płacić składek ZUS oraz czy można uniknąć podwójnego opodatkowania w spółce z o.o. Czytaj dalej ...

Czytaj więcej 05 07 2021
Zestawienie pomocy. Tarcza antykryzysowa 1.0 i 2.0 Tarcza finansowa (PFR). Pomagamy i wyjaśniamy.

Zestawienie pomocy w ramach tarczy antykryzysowej i tarczy fonansowej (PFR). Kto i jaką pomoc może otrzymać. Jakie warunki musisz spełnić. Nasze biuro rachnkowe Warszawa pomaga i wyjaśnia. Nie czekaj.

Czytaj więcej 19 04 2020
Cztery etapy znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem dla firm.

Etapy znoszenia ograniczeń związane z koronawirusem dla firm. Terminy? W pierwszej kolejności rzemiosło, potem handel, a ostatnie określone usługi. W ramach usług księgowych przygotowaliśmy zestawienie.

Czytaj więcej 17 04 2020
Tarcza finansowa dla pracodawców. Jak z niej skorzystać?

Jakie warunki musisz spełnić aby otrzymać pomoc w ramach tarczy finansowej? Jaką kwotę możesz otrzymać? Czy pomoc jest bezzwrotna? Nasze biuro rachunkowe Warszawa pomoże wyjaśnić te zagadnienia.

Czytaj więcej 15 04 2020
Tarcza antykryzysowa. Bezzwrotna pomoc rządu

W jakim zakresie możesz otrzmać bezzwrotną finansową pomoc rządu? Jaką pomoc otrzymasz aby wypłacić pensje swoim pracownikom? Prowadzone usługi księgowe Warszawa pozwolą odpowiedzieć na te pytania.

Czytaj więcej 15 04 2020
Zwolnienie ze składek ZUS. Nasze biuro rachunkowe pomaga przy składaniu wniosków.

Zwolnienie ze składek ZUS realne. Mikroprzedsiębiorcy na 3 miesiące. Zobacz jakie wymagania trzeba spełnić. Nasze biuro rachunkowe Warszawa oferuje pomoc przy skłądaniu wniosków.

Czytaj więcej 26 03 2020
Ubezpieczenie utraty dochodu

Co zrobisz jeśli z powodów zdrowotnych utracisz zdolność do finansowania zobowiązań? Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to duża odpowiedzialność. Jeśli nie możesz pracować, tracisz źródło dochodów, ale koszty nie znikają. W dalszym ciągu trzeba je ponosić. Mamy na to rozwiązanie.

Czytaj więcej 19 03 2020
Specustawa dla przedsiębiorców. Tarcza antykryzysowa

Najprawdopodobniej w dniu dzisiejszym (lub jutro), będzie przedstawiony projekt nowej specustawy (tarcza antykryzysowa), która będzie odpowiadała na obecną sytuację związaną z COVID-19 i rozwiązań z tego tytułu dla przedsiębiorców.

Czytaj więcej 17 03 2020
Split payment – obowiązkowy. Kogo obowiązuje.

Co to jest MPP
W mechanizmie podzielonej płatności (MPP), płatność za nabyty towar lub usługę odbywa się tak, że wartość sprzedaży netto przedsiębiorca wpłaca jako nabywca na rachunek rozliczeniowy dostawcy lub rozlicza się w inny sposób. Natomiast pozostałą zapłatę, która odpowiada kwocie VAT z faktury, wpłaca na specjalny rachunek bankowy dostawcy – rachunek VAT.

Czytaj więcej 05 12 2019
Biała lista podatników VAT - nowe narzędzie kontrolne?

Od 1 września 2019 roku zaczął działać wykaz informacji o podatnikach VAT. Rzekomo ma on pomóc firmom skutecznie weryfikować swoich kontrahentów, czy są czynnymi podatnikami VAT. Jednak patrząc na sankcje wobec przedsiębiorcy, który zapłaci swojemu partnerowi biznesowemu od 1 stycznia 2020 r. na inny rachunek niż podany w wykazie, to można powiedzieć, iż jest to kolejny obowiązek i ciężar nałożony na przedsiębiorcę. Brak weryfikacji kontrahenta powoduje negatywne konsekwencje dla przedsiębiorcy.

Czytaj więcej 28 11 2019
Nowe obowiązki. JPK

Nowe obowiązki. Od stycznia 2018 roku wszyscy przedsiębiorcy, zgodnie z przepisami są zobligowani do przesyłania – co miesiąc - plików dotyczących VAT do Ministerstwa Finansów.

Czytaj więcej 04 01 2019
Podzielona płatność za faktury VAT

Zmiana przepisów dotyczy określenia zasad mechanizmu podzielonej płatności (split payment) za faktury VAT, wprowadzonego w celu uszczelnienia należności do budżetu państwa. Literatura nie podaje w tym przypadku korzyści płynących z tego rozwiązania dla przedsiębiorców. Można by rzec „kolejne ułatwienie dla przedsiębiorców".

Czytaj więcej 26 10 2018